Zaliczone zlotyNysa (PL) - 14-15.06.2008

2gi zlot VW nad Jeziorem Nyskim organizowany przez Grupę Opolską VWGolf.pl. Nie można tu mówić o zasięgu lokalnym gdyż w tym roku fani VW wyjątkowo dopisali! Impreza udana z kilku powodów ... zarówno organizacyjnych jak i prywatnych. Dopisała pogoda, dopisała frekwencja i myślę, że zobaczymy się tam za rok.
Oficjalnie był to ostatni zlot na którym można było oglądać MK2 G60.Wörthersee (A) - 21-25.05.2007

Tym razem imprezowałem od poniedziałku do piątku i nie żałuje nawet sekundy!!! Na zlot jechałem razem ze Złotym (Golf 5 R-TDI). Towarzystwa dzielnie dotrzymywali Archie i Zuko. Bez wątpienie jest to dotychczas najbardziej udany zlot w Austrii, głównie za sprawą licznej i co najważniejsze zgranej ekipy z Ferlach: Złoty - Golf MK5 R-TDI, Speed - Golf MK1 Cabrio, Maniek - Passat TDI i moje MK2 G60, a także ekipa z Passata czyli Ludvik i Mioo :) Oczywiście frekwencja była wyższa, gdyż pozostali członkowie polskiej ekipy nocowali w innych miasteczkach.Niuwegein (NL) - 17.09.2006

Zakończenie sezonu tuningowego organizowane przez holenderskie vwforum.nl. Bardzo dużo uczestników, świetna atmosfera, świetni ludzie (Arnout, Antera), świetna miejscówka jednym słowem udany zlot!!! I tradycyjnie pucharek "grootste afstand naar de meeting"


Dϋren (D) - 03.09.2006

Świetnie zorganizowany zlot, chociaż trochę mi się nudziło. Ogromny parking, setki aut na różnym poziomie (niektóre naprawdę piękne, ale "lawetowce"). Jak zwykle pełne zaopatrzenie i ... kolejny pucharek "Weiteste Anreise".


Oploo (NL) - 27.08.2006

Genialny zlot, tylko szkoda że padał deszcz, ale w NL tak to już bywa. Auta parkowały na dużej łące :) Stoiska z gastronomią i akcesoriami tuningowymi. Różne "poziomy" tuningu, ale najważniejsze chyba jest ... 2gie miejsce w kategorii "Golf MK2 zlotu", które mi przypadło. Pierwsza tego typu nagroda dla mojego G60.


Hamm (D) - 20.08.2006

Ciekawy zlot ze względu na podział ekspozycji. Odpowiednio wcześniej zgłoszeni uczestnicy pokazywali swoje auta w hali, pozostali zaś po drugiej stronie ulicy na otwartej przestrzeni. Pokazowa akcja ratownicza straży pożarnej i inne atrakcje, a także stoiska z akcesoriami tuningowymi. ...i mój pierwszy pucharek "Weiteste Anreise"


Wörthersee (A) - 23-28.05.2006

Tym razem imprezowałem od wtorku do soboty i nie żałuje nawet sekundy!!! Na zlot jechałem razem z DrAkE'iem (Golf 4 R32), razem parkowaliśmy w Reifnitz, było po prostu extra :) Pogoda dopisała podobnie jak samochody "odwiedzające" zlot. Foto-relacja w galerii, bo ciężko to opisać, a lepiej zobaczyć :)Piekary Śląskie (PL) - 30.10.2005

Zakończenie sezonu w Piekarach Śląskich pod kopcem. Świetny i udany spot. Ponad 30 autek no i niespodzianka DrAkE'a czyli nowy nabytek - MK4 R32! Pozdrowienia dla wszystkich nowych ludzi których tam poznałem i którzy wykazywali zainteresowanie modyfikacjami G60 - miło było poznać :) Szczególne pozdróVWka dla "Oko", bo to kolejny 'G60_user' i dziękóVWka dla GTO za podłączenie AFR'a.


Leiden (NL) - 14.08.2005

Zlot organizowany przez słynną w niektórych kręgach międzynarodową grupę M.I.V.W. pod hasłem "2. Int VW&Audi Meeting". Wspaniałe auta, zaskakujące modyfikacje, świetny styl.


Wörthersee (A) - 6-7.05.2005

Niewiem po prostu co napisać, czy od czego zacząć.
W Austrii spędziłem dwa dni (piątek i sobotę). Już w piątek odszukałem Polaków czyli Cezara z swoim srebrnym 6N, Szymona i jego dziewczynę, przyjechali słynnym MK1 Cabrio ;) Klaudiusza, Drake'a, Mariusza, Adama który przyjechał Passat'em i wielu innych super ludzi, których imiona i xywki wyleciały mi z pamięci :( Jednakże mam nadzieje że w przyszłym roku znów się tam spotkamy, bo to naprawdę zlot na najwyższym poziomie tuningowym.


Lelystad (NL) - 24.04.2005

Zlot o charakterze międzynarodowym; auta głownie z Holandii, chociaż byli też Niemcy i Belgowie oraz jeden rodzynek z Polski, czyli ja ;)
Jeżeli chodzi o charakter zlotu w Lelystad, to był to jednodniowy "piknik" ponieważ zjechali się tak młodzi jaki i juz nieco starsi fani VW z swoimi rodzinami. Co do organizacji imprezy to była ona wzorcowa; kilkunastu ludzi którzy kierowali parkowaniem samochodów, kilkunastu na torze gdzie odbywały się konkurencje i wynik !!! 0 stłuczek !!! Gastronomia i sklepy tuningowe tez oczywiście były, ale o grilowanych kiełbaskach itp. można zapomnieć (trochę inne jedzenie, ale tez OK). Atmosfera imprezy bardzo przyjemna i bardzo przyjazna; wielu ludzi podchodziło do "jedynego polskiego samochodu" z pytaniami itp. żadnych negatywnych wrażeń (poznałem 4 Belgów, a w zasadzie maniaków G60).
Jedyne nienajlepsze wrażenia to robiły ceny wjazd/wejście od osoby 10euro, za wzięcie udziału w konkurencjach również kilka euro opłaty. Były 3 konkurencje:
1. Slalom na czas po przygotowanej trasie na torze
2. Okrążenie na czas - po owalnym torze jedno okrążenie na czas
3. Show&Shine Competition - tu juz chyba nie trzeba nic tłumaczyć.


Katowice (PL) - 20.03.2005

Spot zapoznawczy śląskiej ekipy. Bardzo miła atmosfera i wiele nowych znajomości m.in. Burza Brothers, Drake, VR i wiele innych. Był tez mały sprincik z VR'em.